Teraz Futsal gra z МФК Аят (prima aprilis)

Kontrakt


Teraz Futsal nawiązał współpracę z klubem МФК Аят (MFK Ayat) mającym swoją siedzibę w mieście Rudnyj na północy Kazachstanu. Umowa, na mocy której logo TF będzie widnieć na drużynowych koszulkach, zacznie obowiązywać od sezonu 2019/2020.

Całość rocznego kontraktu opiewa na 100000 kazachskich tenge.

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani nadchodzącą współpracą. Teraz Futsal to dynamiczny gracz w europejskiej branży mediów sportowych, co dla nas stanowi szansę na promocję i zwiększenie rozpoznawalności w skali kontynentu, zwłaszcza przed, mamy nadzieję, awansem do Ligi Mistrzów.

– mówi prezes klubu

Decyzja o sponsorowaniu aktualnego wicelidera krajowej ligi zapadła zważywszy na perspektywy roztaczające się przed klubem. Wysoce prawdopodobny awans do najważniejszych kontynentalnych rozgrywek i rozbudowana akademia to kluczowe czynniki, które wpłynęły na końcowy sukces rozmów.

MFK Ayat zobowiązał się do ponownego uruchomienia strony internetowej sport-ayat.kz i znacznego ulepszenia meczowych wrażeń dla swoich fanów.

– Kwota kontraktu pozwoli nam na dalsze rozwijanie akademii i zabezpieczenie ewentualnych podróży związanych z europejskimi turniejami. Naszym celem jest awans do Elite Round.

– kontynuuje prezes

Tak mają wyglądać stroje domowe w przyszłym sezonie.

Koszulka Ayat TF

Teraz Futsal spogląda na współpracę z ogromną nadzieją, także pod kątem promocji futsalu w Kazachstanie i budowania halowej kultury wśród fanów sportu.

Oceń artykuł

Średnia ocena: / 5. Liczba głosów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.